T.C. TAŞOVA KAYMAKAMLIĞI
T.C. TAŞOVA KAYMAKAMLIĞI
Kapat[x]
Ad1n1z Soyad1n1z
Mail Adresiniz
Arkada_1n1z1n Mail Adresi
Notunuz (0stee Bal1)
  Atatürk İlköğretim Okulu

 


 
Taşova Atatürk İlköğretim Okulu Personeli

KURUM KİMLİK BİLGİSİ
Kurum Adı
Atatürk İlköğretim Okulu
Kurum Türü
İlköğretim Okulu
Kurum Kodu
353227
Kurum Statüsü
Kamu X                     Özel
Kurumda Çalışan Personel Sayısı
Yönetici
Öğretmen
Hizmetli
Memur
: 3
: 26
: 6
: 1
Öğrenci Sayısı
610
Öğretim Şekli
Normal X                 İkili
Okulun Hizmete Giriş Tarihi
1958 – 1959 Öğretim Yılı

KURUM İLETİŞİM BİLGİLERİ
Kurum Telefonu / Fax
Tel. : 0(358)312 10 74
Fax: 0(358)312 37 36
Kurum Web Adresi
Mail Adresi
353227@meb.k12.tr
Kurum Adresi
Mahalle
Posta Kodu
İlçe
İli
: Yemişen Mh.
: 05800
: TAŞOVA
: AMASYA
Kurum Müdürü
Abdullah SEÇKİN Tel: 0(536)600 76 13
Kurum Müdür Yardımcıları
Zeki BULAKBAŞI Tel: 0(507)213 99 32
Ahmet ULUTAŞ Tel: 0(505)575 04 55

MEVCUT DURUM ANALİZİ

 
 1. Tarihsel Gelişim
                
Atatürk İlköğretim Okulu 1958–59 öğretim yılında eğitim-öğretime başlamıştır. 1999–2000 öğretim yılında norm kadro uygulamasına geçilmesiyle 15 olan birinci kademe şube sayısı 19’a çıkarılmış olup 2001–2002 öğretim yılı itibariyle 19’u birinci kademe 12’si ikinci kademeden olmak üzere 31 şube, 812 öğrenci ile ikili öğretime devam edilmiştir. 
            2003–2004 öğretim yılında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün almış olduğu kararla Atatürk İlköğretim Okulu ikili öğretimi bırakarak normal eğitime geçmiştir. Buna bağlı olarak derslik yetersizliğinden sınıflar birleştirilmiş ve şube sayısı düşmüştür.
      2006–2007 Eğitim-Öğretim yılında ise okul binası  yıkılmış ve yeni bina hazırlanana kadar ilçemiz Cumhuriyet İlköğretim Okulunda eğitime devam edilmiştir. 
             2007–2008 Eğitim-öğretim yılının Kasım ayında yapımı tamamlanan yeni binada eğitim faaliyetine başlanmıştır.

                2010 -2011 Eğitim Öğretim Yılında 1 Müdür 2 Müdür Yardımcısı 12 Sınıf Öğretmeni 4 Okul Öncesi Öğretmeni 13 Branş Öğretmeni 10 Hizmetli ile 22 derslik 1 Bilişim Teknolojisi Dersliği 1 Fen ve Teknoloji Laboratuarı ve 610 öğrenci ile eğitim öğretime devam etmektedir. 

PERSONEL DURUMU
 
Okul Müdürü                                  :Abdullah SEÇKİN
 
Müdür Yardımcıları                       :Zeki BULAKBAŞI , Ahmet ULUTAŞ
                                                                                                                       
Sınıf Öğretmeni Sayısı                 : 12
 
Branş Öğretmeni Sayısı              : 13
 
Okul Öncesi Öğretmen Sayısı    : 4
 
Memur Sayısı                                 : 1

 

Okul Müdürü Abdullah SEÇKİN

Müdür Yardımcısı Ahmet ULUTAŞ

Müdür Yardımcısı Zeki BULAKBAŞI

 

 

ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU PERSONEL LİSTESİ
S. NO
ADI SOYADI
BRANŞI
GÖREVİ
1
ABDULLAH SEÇKİN 
Sınıf Öğretmeni
OKUL MÜDÜRÜ
2
ZEKİ BULAKBAŞI 
Sınıf Öğretmeni
MÜDÜR YARDIMCISI
3
AHMET ULUTAŞ
Sınıf Öğretmeni
MÜDÜR YARDIMCISI
4
SUAT AYAN 
Sınıf Öğretmeni
1/A
5
AYŞE ESER 
Sınıf Öğretmeni
1/B
6
NURAY AYDIN 
Sınıf Öğretmeni
1/C
7
EMRİYE YAĞCI 
Sınıf Öğretmeni
2/A
8
TAYFUR YILMAZ 
Sınıf Öğretmeni
2/B
9
SERHAT BAKİ
Sınıf Öğretmeni
2/C
10
MÜDDALİP YAĞCI 
Sınıf Öğretmeni
3/A
11
LEYLA YILMAZ 
Sınıf Öğretmeni
3/B
12
MUSTAFA GÜREL 
Sınıf Öğretmeni
4/A
13
ŞÜKRAN BAKİ 
Sınıf Öğretmeni
4/B
14
YILMAZ TURAL 
Sınıf Öğretmeni
5/A
15
ADEM DÖNMEZ 
Sınıf Öğretmeni
5/B
16
ATİLLA ÜMÜT 
Sınıf Öğretmeni
HEM GÖREVLİ
17
ERAY KARAGÖL 
TÜRKÇE
TÜRKÇE
18
NAGİHAN ÖZTÜRK 
MATEMATİK
MATEMATİK
19
İLKE ENGİN 
MATEMATİK
MATEMATİK
20
ETHEM BEKDEMİR 
FEN VE TEKNOLOJİ
FEN VE TEKNOLOJİ
21
ARZU İŞGÜZAR 
SOSYAL BİLGİLER
SOSYAL BİLGİLER
22
NACİYE DEMİRKIRAN 
YABANCI DİL(İNGİLİZCE)
YABANCI DİL(İNGİLİZCE)
23
YUNUS UMUTLU 
YABANCI DİL(İNGİLİZCE)
YABANCI DİL(İNGİLİZCE)
24
KADİR AYDOĞAN 
DİN KÜLTÜRÜ VE AHL BİLG
DİN KÜLTÜRÜ VE AHL BİLG
25
SEZER ASLAN 
TEKNOLOJİ TASARIM
TEKNOLOJİ TASARIM
26
MELTEM KARA 
GÖRSEL SANATLAR
GÖRSEL SANATLAR
27
KÜBRA KAYIŞ 
MÜZİK
MÜZİK
28
SÜMEYYE ERDOĞAN 
BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
29
DERYA ÖZÇELİK SOYDAN 
REHBERLİK
REHBERLİK
30
EMRAH AĞGEZ 
OKUL ÖNCESİ
OKUL ÖNCESİ (YUVAM GÖREVLİ)
31
KÜBRA HOŞGİT 
OKUL ÖNCESİ 
OKUL ÖNCESİ 
32
SEVDA ÖZKAN 
OKUL ÖNCESİ
OKUL ÖNCESİ
33
YEŞİM ARICI
OKUL ÖNCESİ
OKUL ÖNCESİ
34
TEVFİK ÜSTÜN 
MEMUR
MEMUR
35
HÜSAMETTİN BAYRAK 
Kadrolu
HİZMETLİ
36
KADİR ERDOĞAN 
Kadrolu
HİZMETLİ
37
SEÇGİN GÜNDÜZ 
Kadrolu
HİZMETLİ
38
SEMİHA YILMAZ 
Kadrolu
HİZMETLİ
39
BAYRAM YAŞAR 
Sözleşmeli
HİZMETLİ
40
TEKİN BULUT 
Sözleşmeli
HİZMETLİ
41
MUSTAFA BOLULU 
Sözleşmeli
HİZMETLİ
42
HACI BULUT 
Sözleşmeli
HİZMETLİ
43
BEKİR BAYINDIR
GÖREVLENDİRME
HİZMETLİ
BAŞKA OKULDAN GÖREVLENDİRME GELEN ÖĞRETMENLER
 
LEVENT DEMİRKIRAN
TÜRKÇE 
TÜRKÇE ( YİBO)
 
M.UĞUR ÖZKAN
FEN VE TEK.
FEN VE TEKNOLOJİ (ÖZKAN AĞIŞ)
 
SERKAN ÜNAL
BEDEN EĞİTİMİ
BEDEN EĞİTİMİ (ESENÇAY)
 
L.TUĞBA MALKOÇ
BEDEN EĞİTİMİ
BEDEN EĞİTİMİ

 

Hizmetli Sayısı                               : 9

Öğrenci Sayısına İlişkin Bilgiler
 
 
 
 
 
2007–2008
2008–2009
2009–2010
 
Kız
Erkek
Kız
Erkek
Kız
Erkek
 Öğrenci Sayısı
280
304
280
314
285
316
 Toplam Öğrenci Sayısı
584
594
601

 

2010 yılı 7.Sınıflar SBS Ortalamalarına Göre Okul Başarı SırasıOkulumuz 324.466 ortalamayla il genelinde 9. olmuştur. 2010 8. Sınıf Sınav Puanı İle Aynı Sınıfın 2009 7. Sınıf Sınav Puanının Karşılaştırılması

Okulumuz 338.69 ortalamayla il genelinde 7. olmuştur.

2009 – 2010

EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA SBS

DEĞERLENDİRMESİ

 

 

·        3 Öğrenci Fen Lisesine,
 
·        3 Öğrenci Sosyal Bilimler Lisesine,
 
·        16 Öğrenci Anadolu Öğretmen Lisesine,
 
·        17 Öğrenci Anadolu Lisesine,
 
·        3 Öğrenci Güzel Sanatlar Ve Spor Lisesine,
 
·        5 Öğrenci Sağlık Meslek Lisesine,
 

·        11 Öğrenci Meslek Lisesine yerleşmiştir.

 

(SINAVA KATILAN 98 ÖĞRENCİMİZDEN 56 SI BİR ÜST ÖĞRENİME YERLEŞMİŞTİR)
 
 
1.MUSTAFA BOL                  SAMSUN FEN LİSESİ
2.SONAY ULUKAYA             TOKAT MİLLİ PİYANGO İHYA BALAK FEN LİSESİ
3.SEZERCAN GÜNDÜZ         ÇARŞAMBA FEN LİSESİ
4.İLKSEN TUANA DARICI    TRABZON SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
5.TAHSİN SAYAR                   NİKSAR PROF.DR.MUSTAFA EROL TUNAÇLI AND. ÖĞRETMEN LİSESİ
6.HATİCE SENA SOYAL       MERZİFON ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
7.SÜMEYYE ÖZTÜRK           ÇORUM SUNGURLU ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
8.MUSTAFA ŞENEL               SULUOVA ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
9.MUSTAFA ŞENEL               SULUOVA ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
10.FEVZİ KÜÇÜK                   AYDIN ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
11.BÜŞRA AKKAŞOĞLU       MERZİFON ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
12.SEVGİ UYAR                     SİVAS SUŞEHRİ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
13.ONUR KOÇHİSAR             ORDU AYBASTI ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
14.KORAY KONYAR              NİKSAR PROF.DR.MUSTAFA EROL TUNAÇLI AND. ÖĞRETMEN LİSESİ
15.BÜŞRANUR HALİS            ERBAA ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
16.NAGİHAN ÇELİK               TRABZON BEŞİKDÜZÜ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
17.FURKAN MALKOÇ            SAMSUN AZİZ ATİK ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
18.YASEMİN YİĞİT                 SAMSUN AZİZ ATİK ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
19.TUĞBA KAYA                    MALATYA FETHİ GEMİHLİOĞLU ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
20.EDANUR TEMEL               SAMSUN AZİZ ATİK ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
21.HABİBE ŞURA ÖNAL       TAŞOVA ANADOLU LİSESİ
22.ALPER FURKAN                 GÜNEY TAŞOVA ANADOLU LİSESİ
23.ÜMİT ACAR                         TAŞOVA ANADOLU LİSESİ
24.EMİNE HATUN YURTERİ     GÜMÜŞHACIKÖY ANADOLU LİSESİ
25.GÖKHAN SAYAN                 KARAMAN ANADOLU LİSESİ
26.EBRU ERGİN                       TAŞOVA ANADOLU LİSESİ
27.SELİM SUBAZ                     TAŞOVA ANADOLU LİSESİ
28.MELTEM ONCAR                 KIRIKKALE ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
29.BERNA BOLULU                  TAŞOVA ANADOLU LİSESİ
30.TUĞÇENUR KANBOLAT      TAŞOVA ANADOLU LİSESİ
31.ALPEREN ALAN                    AMASYA ANADOLU LİSESİ
32.ZİYA KILIÇ TAŞOVA              ANADOLU LİSESİ     
33.YASEMİN ÖZENTÜRK         TAŞOVA ANADOLU LİSESİ
34.ÖMER MUSTAFA ÖZALAN ERBAA YILMAZ KAYALI ANADOLU LİSESİ
35.RÜMEYSA ŞAHİN                ERBAA 75.YIL ANADOLU LİSESİ
36.SEHER EYLÜL AYDIN          AMASYA ALPTEKİN ANADOLU LİSESİ
37.TUĞBA ARSLAN                  TAŞOVA ANADOLU LİSESİ
38.TALHA BİLAL GÜLTEKİN     AMASYA GÜZEL SANATLAR VE SPOR LİSESİ
39.OĞUZHAN BIYIK                 SİVAS GÜZEL SANATLAR VE SPOR LİSESİ
40.SELDANUR ÇİÇEK              AMASYA GÜZEL SANATLAR VE SPOR LİSESİ
41.AHMET EMRE BAYRAK      TAŞOVA SAĞLIK MESLEK LİSESİ
42.AYŞE KAYA                          TAŞOVA SAĞLIK MESLEK LİSESİ
43.BUĞRA ZEKAİ ÖZDEN        TAŞOVA SAĞLIK MESLEK LİSESİ
44.HİLAL ŞEYDA AKTAY           AMASYA SAĞLIK MESLEK LİSESİ
45.İREM YAPINCAK                  TOKAT SAĞLIK MESLEK LİSESİ
46.ÖZLEM YAŞAR                            AMASYA KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ
47.MUHAMMET SERHAT KUŞDİL   AMASYA İMKB TURİZM VE OTELCİLİK MESLEK LİSESİ
48.YUNUS EMRE YILDIZ                 TAŞOVA ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
49.KÜBRA AVŞAR                             AMASYA İMKB TURİZM VE OTELCİLİK MESLEK LİSESİ
50.BEDİR DEMİRCİ                          TAŞOVA ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
51.FURKAN USLUCAN                      AMASYA İMKB TURİZM VE OTELCİLİK MESLEK LİSESİ
52.MELİKE BAKIRCI                         TAŞOVA ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
53.YALÇIN ÖZGEN                            MERZİFON TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSEİ
54.BURCU ÇOŞKUN                          AMASYA KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ
55.MÜCAHİT ERYURT                       İNEBOLU DENİZCİLİK VE MESLEK LİSESİ
56.MUSTAFA GÜNDÜZ                      AMASYA İMKB TURİZM VE OTELCİLİK MESLEK LİSESİ

 

•2009-2010 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA OKULUMUZ FUTBOL TAKIMI YARIŞMALARDA:
 
TAŞOVA GENELİNDE 1.
AMASYA ‘DA İSE 3.OLMUŞTUR
 
•2009-2010 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA OKULUMUZ “AMASYA TEMALI YARIŞMALARDA”
WEB SİTESİ ALANINDA VE
SUNU ALANINDA DERECEYE GİREREK MANSİYON ÖDÜLÜ ALDI.
 
 
TEKNOLOJİK DONANIM

Araç-Gereçler
2010
İhtiyaç
Bilgisayar
36
12
Yazıcı
6
1
Tarayıcı
2
1
Tepegöz
2
-
Projeksiyon
     19
5
Televizyon
4
0
İnternet bağlantısı
2
0
Fen Laboratuarı
1
0
Bilgisayar Laboratuarı
1
0
Fax
1
0
Video
-
-
DVD Player
2
-
Fotoğraf makinesi
1
 0
Kamera
-
1
Okul/kurumun İnternet sitesi
1
0
Personel/e-mail adresi oranı
90
0
Fotokopi Makinesi
2
1

 
 
2009 -2010 Öğretim Yılı Öğrenci
Ders Başarı Durumu

Dersler
6. Sınıf
Ortalaması
7. Sınıf
Ortalaması
8. Sınıf
Ortalaması
Okul
Ortalaması
İlçe
Ortalaması
Türkçe
11,03
12,44
14,19
12,55
 
Matematik
6,80
6,85
8,30
7,31
 
Fen ve Teknoloji
8,45
5,49
9,86
7,93
 
Sosyal Bilgiler
9,22
10,86
11,98
10,68
 
Yabancı Dil
7,38
6,58
7,02
6,99
 

 

Ödül ve Cezalar
 
2007 -2008
2008 -2009
2009 -2010
 Öğrenci Sayısı
 Öğrenci Sayısı
 Öğrenci Sayısı
Onur Belgesi Alan Öğrenci Sayısı
6
6
12
Teşekkür Belgesi Alan Öğrenci Sayısı
105
111
112
Takdir Belgesi Alan Öğrenci Say
108
119
165
Disiplin Cezası Alan Öğrenci Sayısı
0
0
0

  
2011 YILI HEDEFLERİMİZ
  • Akademik Başarı
 
1- 3 Fen Lisesi
 
2- 3 Sosyal Bilimler Lisesi
 
3- 10 Anadolu Öğretmen Lisesi
 
4- 10 Anadolu Lisesi
 
5- 4 Sağlık Meslek Lisesi
 
6- 15 Meslek Lisesi
 
         Sportif ve Kültürel Yarışmalar
 
1- İl-İlçe ve Ülke Genelinde Yapılacak Olan Sportif ve Kültürel Yarışmalara Katılım Sağlayarak Dereceler Elde Etmek
2- Yılsonu Gecesinin Hazırlanması
3- Okulumuzdaki Çok Amaçlı Salonun Dizaynının Yapılarak Faaliyete Geçirilmesi.

KURUM BİNAMIZIN UYDUDAN GÖRÜMÜ YOL HARİTASI

 

TAŞOVA ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU RESİMLERİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ...


 

Atatürk İlköğretim Okulu sayfası toplam 9777 defa okunmuştur


Bu habere toplam 0 yorum eklenmiştir.
T.C. Taşova KAYMAKAMLIGI
 
Sitede Yayinlanmakta olan tüm içeriğin hakları Taşova Kaymakamlığına aittir. Copyright © 2011 E-Karadeniz.Net
 
RSS