Anasayfa >> Güncel Haberler >> 23 Nisan Kutlamaları Yapıldı.
T.C. TAŞOVA KAYMAKAMLIĞI
Kapat[x]
Ad1n1z Soyad1n1z
Mail Adresiniz
Arkada_1n1z1n Mail Adresi
Notunuz (0stee Bal1) 
23 Nisan Kutlamaları Yapıldı.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramının 91. yıl dönümü ilçemizde kutlanıldı.
23-04-2011 12:02:29

Sabah: 09: 00’ da hükümet konağı Atatürk anıtı önüne İlçe Kaymakamımız Sayın İbrahim Halil ŞİVGAN, Garnizon Komutanı Jandarma Kıdemli Yüzbaşı Sayın Erken MANAVOĞLU Cumhuriyet Savcısı Sayın Nuri UZUN ve Belediye Başkanı Sayın Özgür ÖZDEMİR ‘ in çelenk konması ile başlayan tören İstiklal Marşı ve saygı duruşu ile son buldu.

Saat : 10:00’  İlçemiz Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü kapalı spor salonunda devam eden tören Yeşilırmak  İlköğretim Okulu müzik öğretmeni Veysel GÖNÜLALAN yönetiminde söylenen istiklal Marşı okunması  ile başladı. İlçe Kaymakamımız Sayın İbrahim Halil ŞİVGAN, Garnizon Komutanı Jandarma Kıdemli Yüzbaşı Sayın Erken MANAVOĞLU Cumhuriyet Savcısı Sayın Nuri UZUN ve Belediye Başkanı Sayın Özgür ÖZDEMİR öğrencilerin bayramlarını kutladılar.

23 Nisan Kutlama Resimleri İçin Lütfen Tıklayınız

İlçe Milli Eğitim Müdür Ali Rıza ATASOY günün anlam ve önemini belirten kısa bir konuşma yaptı. İlçemizde çeşitli okullarda okuyan öğrenciler 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramının anlam ve önemini belirten şiirler okudular. İlçemizde bulunan Yuvam Anaokulu Şirinler sınıfı öğretmeni Tuğba ÖZKAN YILMAZ yönetiminde hazırlanan “ Yeşil Ördek” isimli gösteri sunuldu. Mantarlar sınıfı Öğretmeni Ayten CELEP yönetiminde hazırlanan “ Şirinler Partisi” isimli gösteri sunuldu. Papatyalar sınıfının İlknur YILMAZ yönetiminde hazırlanan “ Vah Halime” isimli gösteri sunuldu. Arılar sınıfı Nurdoğan ÇEVİK yönetiminde hazırlanan “ İspanyol Dansı” gösteri sunuldu. Minik yıldızlar Aynur BOYACI yönetiminde hazırlanan “ Atam” isimli gösteri sunuldu. Özkan Ağış İlköğretim Okulu Beden Öğretmeni Sultan URKAY yönetiminde hazırlanan “step” gösterisi yapıldı. Atatürk İlköğretim Okulu Beden Eğitimi öğretmeni Serkan ÜNAL yönetiminde hazırlanan halk oyunları gösterisi sunumu yapıldı. Yeşilırmak İlköğretim okulu Öğrencileri İngilizce Öğretmeni Ömür SOLAKOĞLU, Sınıf öğretmeni Selma SEVİNDİK, ve Serpil TURAL yönetiminde hazırlanan Dans gösterisi sunumu yapıldı. Taşova Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencileri Teknoloji Tasarım öğretmeni İsmet ÇAĞDAŞ yönetiminde hazırlanan halk oyunları gösterisi sunumunu yaptılar.

23 Nisan Kutlama Resimleri İçin Lütfen Tıklayınız

İlçemiz Okullarının hazırlamış oldukları gösteriler sonrası ilçemiz okullarında Sosyal ve Kültürel alanlarda yapılan çeşitli yarışmalarda projelerde  ilçemizi temsil eden ve başarılı olan öğrencilere hediyeleri verildi.

23 Nisan Kutlama Resimleri İçin Lütfen Tıklayınız

Bu yıl ilk defa İlçe Kaymakamız Sayın İbrahim Halil ŞİVGAN tarafından başlatılan “ Fark Yaratanlar Başarı Ödülleri” uygulaması ve ödüllendirmesi ödülün ilkini almış olan Taşova Malmüdürü Sayın Bahri İLHAN’ ödülünü ve plaketini İlçemiz Kaymakamı Sayın İbrahim Halil ŞİVGAN verdi.  

Ödül Sonrası kısa bir konuşma yapan İlçemiz Kaymakamı Sayın İbrahim Halil ŞİVGAN” Yıl içerisinde 3 aylık periyotlar ile sahibini bulacak olan “ Fark Yaratanlar Başarı Ödülleri” çözümler üretmek, mesai saatleri dışında yapılan çalışmalara katılma, sosyal projelere iştirak etme gibi kıstaslardan oluştuğunu bu kıstaslara uyacak olan başarı personellerin her zaman ödüllendirileceğini belirti.

23 Nisan Kutlama Resimleri İçin Lütfen Tıklayınız


 

Bu haber toplam 3185 defa okunmuştur

T.C. Taşova KAYMAKAMLIGI
 
 Telefon: 0358.312.10.01 Fax : 0358.312.26.27 Adres : Hükümet Caddesi Taşova/Amasya  
Sitede Yayinlanmakta olan tüm içeriğin hakları Taşova Kaymakamlığına aittir. Copyright © 2011 E-Karadeniz.Net
RSS